Vracení zboží

Pokud i po konzultace naších tabulek velikosti, pořád si nejste jistí s výběrem velikosti, vyberte si 2 velikosti, mezi kterými vaháte. Pár, který Vám sedne, si poneháte a ten druhý nám potom pošlete nazpět na naše náklady! a penízky Vám vratíme hned, jak boty přeberem (není to skvěla nabídka? :) Abychom toto pro Vás mohli uskutečnit, tak nám po potvrzení objednávky stačí napsat email na adresu info@simpleandsweet.com a my Vám pošleme přesný postup pro vracení nevhodné velikosti pomocí našeho partnera Zásilkovna.

Registrujte se, abychom Vás mohli informovat o novinkách :) 

Registrovat zde

vracení zboží

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit a my vám vrátíme peníze. V případě vrácení celé objednávky vám pošleme i částku za poštovné, pokud bylo v původní objednávce hrazeno. Na vracení zboží máte 14 dní, máte tak dostatek času si zboží vyzkoušet a nákup promyslet.


Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Zašlete jej společně s kopií dokladu o koupi zboží v našem obchodě. Zásilku odešlete do 14ti dnů od převzetí zboží. Dopravu zboží od zákazníka hradí zákazník.

Zboží odešlete na adresu:
Simple and Sweet
Březinova 491/15
Praha 8 - Karlín
186 00

Zásilku neposílejte na dobírku.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme připraveni vám poradit každý den od 8 do 20 hod. na naší infolince +420 608 231 594 nebo vyplňte následujicí formulář:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info