Možnosti dopravy

Možnosti dopravy

Na výběr máte z několika způsobů doručení:

GEIS – (79,- Kč, dobírka 29,- Kč / u objednávek nad 1000Kč zdarma)
GEIS - Slovenská republika (100,- Kč anebo 3,7 Euro, dobírka 29,- Kč nebo 1,1 Euro / u objednávek nad 1000Kč zdarma)

Zboží k vám domů bezpečně a rychle doručí firma Geis, díky níž se můžete již druhý den těšit z vašeho vysněného kousku. Po předání balíčku do přepravy vás Geis bude informovat prostřednictvím SMS o termínu a čase dodání, který je možné dle vaší potřeby změnit. Pokud vás dopravce nezastihne, pokusí se o doručení následující pracovní den.

Sledovat vaši zásilku nebo měnit termín doručení můžete prostřednictvím odkazu na webuGeis.

Zásilkovna (49,- Kč, dobírka 19,- Kč / u objednávek nad 1000Kč zdarma)
Zásilkovna Slovenská republika (79,- Kč anebo 2,9 Euro, dobírka 19,- Kč anebo 0,7 Euro / u objednávek nad 1000Kč zdarma)

Další možnosti dopravy je vyzvednutí zásilky už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Zásilka bude pro vas uskladněna po dobu 7 dnů, úložní dobu je možné prodloužit na 21 dní. Seznam poboček Zásilkovny si můžete prohlídnout tady.

Sledovat vaši zásilku můžete prostřednictvím odkazu na webuZásilkovny.

Osobní odběr (0,- Kč)
Vaše zboží vás bude čekat po dobu 7 dnů na adrese Březinová 491/15, Praha 8, 186 00. Úložní dobu lze prodloužit o 15 dní. Při výběru způsobu dopravy Osobní odběr neplatíte žádné dopravné a také můžete platít hotově zadarmo.

Pro informace ohledně vaše zásilky můžete zavolat na číslo +420 608 231 594

Česká pošta pouze pro Českou republiku – (79,- Kč, dobírka 29,- Kč / u objednávek nad 1000Kč zdarma)

Další možností dopravy na vaši zvolenou adresu je Balík Do ruky od České pošty. Kamkoliv budete potřebovat zásilku dodat, Česká pošta se postará o předání. Ihned po převzetí balíku do přepravy vás Česká pošta bude informovat prostřednictvím SMS a emailem o datu doručení. Při neúspěšném doručení uloží pošta vaší zásilku na nejbližší výdejní místo, odkud si ji můžete do 7 dní vyzvednout. Úložní dobu je možné prodloužit na 15 dní.

Sledovat vaši zásilku nebo měnit termín doručení můžete prostřednictvím odkazu na webu České pošty.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info