Jaké jsou možnosti dopravy?

Question

Pro objednávky v hodnotě více než 1 500 Kč, dopravu hradíme my. V ostatních případech pro vás máme následující možnosti dopravy:

1) Kurýr DPD – 99 Kč.
Kurýr DPD Slovenská republika - 7,55 EUR.

Zboží k vám domů bezpečně a rychle doručí firma DPD, díky níž se můžete již druhý den těšit z vašeho vysněného kousku. Po předání balíčku do přepravy vás DPD bude informovat prostřednictvím SMS a e-mailu o termínu a čase dodání, který je možné dle vaší potřeby změnit. Pokud vás dopravce nezastihne, pokusí se o doručení následující pracovní den. Sledovat vaši zásilku nebo měnit termín doručení můžete prostřednictvím odkazu na webu DPD.

 

2) Zásilkovna – 59 Kč.
Zásilkovna Slovenská republika – 2,7 EUR.

Zásilkovna nabízí vyzvednutí zásilky už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Zásilka bude pro vás uskladněna po dobu 7 dnů, úložní dobu je možné prodloužit až na 21 dní. Seznam poboček Zásilkovny si můžete prohlédnout zde. Sledovat vaši zásilku můžete prostřednictvím odkazu na webu Zásilkovny.

 

3) Česká pošta pouze pro ČR – 99 Kč.

Sledovat vaši zásilku nebo měnit termín doručení můžete prostřednictvím odkazu na webu České pošty.

 

4) Osobní odběr - 0 Kč.

Osobně si objednávku můžete vyzvednout na našem výdejním místě v Praze. Pro osobní odběr vždy prosíme o vyčkání potvrzení, že zboží už pro vás máme nachystané.

Adresa:

Simple and Sweet
Březinova 491/15
Praha 8 – Karlín
186 00

 

V případě dotazů, nás neváhejte kontaktovat každý den od 8:00 – 19:00 na telefonním čísle +420 608 231 594 nebo e-mailem na info@simpleandsweet.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
x