Panel uživatele

Svatební lodičky lentilky

Svatební lodičky lentilky

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

RUČNĚ MALOVÁNO

Zakázkově ručně pomalované lodičky dle mého návrhu. Dominantou těchto jsou lentilky a barevné gerbery, které jsou také součástí svatební kytice. Na přání doplně

2500 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na objednávku
Doručíme dne: 21. 12. 2020

Zakázkově ručně pomalované lodičky dle mého návrhu. Dominantou těchto jsou lentilky a barevné gerbery, které jsou také součástí svatební kytice. Na přání doplněno o datum počátku manželství. Tento druh bot jsem kresbou upravila tak, aby se opticky ztenčil pohodlný širší podpatek, květinami jsem zúžila špičku a páseček vedoucí k nártu je dozdoben tak, ať neruší celkovou něhu lodiček. Krásu je třeba umět podtrhnout.

 

 

 

Náčrty vytvářím dle Vašich požadavků, ráda se přizpůsobím přáním nebo navrhnu vlastní jedinečný design. 

 

 

 

CENA JE ZA MALBU na boty z kůže nebo koženky. Tyto boty si poslala sama zákaznice. Mohu nabídnout různé druhy bílých lodiček, které si můžete v sezóně sama vyzkoušet v celé ČR i na Slovensku. 

 

 

 

Vzor na boty maluji štětcem "na míru", po uskutečnění objednávky Vás kontaktuji a dohodneme se blíže na vzoru, barvách a době dodání. Obuv bude namalována přímo pro Vás. Nejlépe je objednávat minimálně 2 měsíce před svatbou, ať vše v klidu stihneme. 

 

 

 

O BARVĚ: Použita speciální barva na kůži a syntetické materiály - lze citlivě čistit vlhkým hadříkem. Poté znovu naimpregnovat.

 

 

 

Toto je autorská kresba realizovanou štětcem, nic osobnějšího už není - každé botičky jsou originál vytvořený na míru právě Vám.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info