Panel uživatele

Folklorní tenisky no.4

Folklorní tenisky no.4

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

RUČNĚ MALOVÁNO

Malované tenisky z folklórní kolekce inspirované vyšíváním na stuze. Tento model byl vytvořen pro nevěstu, která si přála mít na špicích pomněnky a celkově hodně slun

1700 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na objednávku
Doručíme dne: 29. 12. 2020

Malované tenisky z folklórní kolekce inspirované vyšíváním na stuze. Tento model byl vytvořen pro nevěstu, která si přála mít na špicích pomněnky a celkově hodně sluníčkové žluté barvy. Tento vzor je obohacen o motiv ovoce - což je vodítko k tomu, jaké příjmení bude mít po svatbě nevěsta. Jestlipak bude možno vymyslet i u vás taky tak osobní věc? Boty budou dělal radost nejen ve velký den, ale i jako vzpomínka poté. Možno doplnit o monogram nebo datum - nebo vyplnit  vhodnou malbou.

 

 

 

Velikost 36 - 42, dle dostupnosti

 

Obvyklá doba dodání cca  3 týdny. Pokud potřebujete rychleji, uveďte toto do poznámky.

 

 

 

O BOTÁCH: Tenisky jsou vyrobeny v Evropě - v Moldávii, jsou ze 100% bavlny. Mohou se prát do 30°C. Pokud máte pochybnosti o velikosti, ráda změřím vnitřní stélku u vybraných velikostí a doporučím, které jsou pro Vás vhodné. Vše spolu probereme, popřípadě namaluji nové, lépe padnoucí. 

 

 

 

O BARVĚ: Použita kvalitní barva na textil - permanentní, pružná, dá se prát i chemicky čistit, nevybledne působením světla. Zafixováno teplem.

 

 

 

Jelikož se jedná o autorskou kresbu realizovanou štětcem, při výrobě dalších kusů dochází k žádoucím drobným odlišnostem. Každé jsou originál! A tyto budou opravdu poskládány dle vašeho přání.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info