Panel uživatele

Svatební tenisky nízké s fialovou

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Oblíbené autorské postavičky na teniskách typu konversek ve fialové barvě. Tentokrát k nevěstě a ženichovi přibyla na jedné tenisce i jejich malá holčička - rodina je tedy kompletn?

1350 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz
Doručíme dne: 11. 2. 2021

Výrobce: TanaGo

Oblíbené autorské postavičky na teniskách typu konversek ve fialové barvě. Tentokrát k nevěstě a ženichovi přibyla na jedné tenisce i jejich malá holčička - rodina je tedy kompletní. Toto je volitelné, podle Vašeho přání - může být s dětmi nebo jen pár, napište si přání v poznámce.


 


Na tenisky ráda doplním jména, případně i datum. Výběr barvy květinek je dle Vaší potřeby - dolaďte si vše k barvám svatby.


 


Převažující bílá barva tenisek je elegantní, dá se dobře udržovat. Drobné nečistoty lze vykartáčovat nebo umýt studenou vodou s jemným mýdlem, v případě většího znečištění celé vyprat.


 


Dekor je vyroben černou a doplňkovou barvou - v tomto případě nebesky modrou. Tu můžu zaměnit za jakoukoliv jinou - vínovou, fialovou, zlatou, ...


 


Velikost 36-41, dle aktuální dostupnosti tohoto druhu bot 


 


Vzor na boty maluji štětcem "na míru", po uskutečnění objednávky Vás kontaktuji a dohodneme se blíže na vzoru, barvách a době dodání. Obuv bude namalována přímo pro Vás. Doba od objednání do expedice se pohybuje mezi 10-14dny.  Někdy jsem za příznivých podmínek schopna vyrobit i rychleji (pokud máte zájem o expresní výrobu, informujte se předem).


 


O BOTÁCH: Tenisky lze vyzkoušet v ČR i SR


 


O BARVĚ: Použita kvalitní barva na textil - permanentní, pružná, dá se prát i chemicky čistit, nevybledne působením světla. Zafixováno.


 


Jelikož se jedná o autorskou kresbu realizovanou štětcem, při výrobě dalších kusů dochází k žádoucím drobným odlišnostem. Každé jsou originál!

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info