Panel uživatele

Folklorní tenisky Svatba pod horami

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Malované tenisky z folklórní kolekce  - tentokrát byl tento vzor použit pro nevěstu. Malba byla udělána světlou šedou tak, aby doplnila stříbrnou saténovou tkaničku. Lido

1400 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Na dotaz
Doručíme dne: 8. 2. 2021

Výrobce: TanaGo

Malované tenisky z folklórní kolekce  - tentokrát byl tento vzor použit pro nevěstu. Malba byla udělána světlou šedou tak, aby doplnila stříbrnou saténovou tkaničku. Lidový motiv byl doplněn iniciály GV v podobě, jaká byla zaslána od zakáznice. Tato část lze nahradit květy nebo písmeny dle Vašeho přání.


 


Velikost 36 - 40, barva tenisek je možná i černá nebo vínová. Barva kresby - stejně jako tkaničky - je podle Vaší potřeby.


 


Obvyklá doba dodání cca  3 týdny. Pokud potřebujete rychleji, uveďte toto do poznámky.


 


O BOTÁCH: Tenisky jsou vyrobeny v Evropě - v Moldávii, jsou ze 100% bavlny. Mohou se prát do 30°C. Pokud máte pochybnosti o velikosti, ráda změřím vnitřní stélku u vybraných velikostí a doporučím, které jsou pro Vás vhodné. Vše spolu probereme, popřípadě namaluji nové, lépe padnoucí. 


 


O BARVĚ: Použita kvalitní barva na textil - permanentní, pružná, dá se prát i chemicky čistit, nevybledne působením světla. Zafixováno teplem.


 


Jelikož se jedná o autorskou kresbu realizovanou štětcem, při výrobě dalších kusů dochází k žádoucím drobným odlišnostem. Každá se v nich budete cítit jedinečně - jako královna!

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info