Možnosti platby

Možnosti plateb

Pro vaše pohodlí nabízíme několik typů plateb:

1) Platba kartou neboli Rychlý bankovní převod (0 Kč)

Pro platbu kartou budete přesměrováni na zabezpečenou a prověřenou platební bránu společnosti ComGate.
Po úspěšném dokončení platby se vám ihned zobrazí potvrzení o provedené platbě.

2) Bankovní převod (0 Kč)

Platbu proveďte na účet číslo 2300979424/2010 VS uveďte číslo Vaše objednávky. Objednané zboží odesíláme v den, kdy se nám platba připíše na účet.

3) Dobírka (30 Kč)

Částku zaplatíte hotově při převzetí balíku od zásilkové služby nebo při osobním vyzvednutí. Pokud si vyběrete možnost dopravy přepravcem Geis, tak nabizíme i možnost platby kartou.

4) Hotově (0 Kč)

Částku zaplatíte hotově při převzetí balíku při osobním odběru.

5) Paypal (0 Kč) 

Platební metoda PayPal umožňuje přijímání elektronických online plateb. Na rozdíl od klasických platebních bran nezadává klient při placení do systému údaje o své kreditní či debetní kartě. Tyto údaje je potřeba zadat pouze jednou, a to při registraci do systému na stránkách www.paypal.com. Zákazník při dalších nákupech již informace o kartě nezadává.

V případě dotazů, nevahejte nás kontaktovat každý den od 8:00 - 20:00 na telefonním čísle +420 608 231 594 anebo emailem na: info@simpleandsweet.cz

Pokud i po konzultace naších tabulek velikosti, pořád si nejste jistí s výběrem velikosti, vyberte si 2 velikosti, mezi kterými vaháte. Pár, který Vám sedne, si poneháte a ten druhý nám potom pošlete nazpět na naše náklady! a penízky Vám vratíme hned, jak boty přeberem (není to skvěla nabídka? :) Abychom toto pro Vás mohli uskutečnit, tak nám po potvrzení objednávky stačí napsat email na adresu info@simpleandsweet.com a my Vám pošleme přesný postup pro vracení nevhodné velikosti pomocí našeho partnera Zásilkovna.

Registrujte se, abychom Vás mohli informovat o novinkách :) 

Registrovat zde

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info