Panel uživatele

Jak to u nás chodí

 

Jsme mladicí co vždy chtěli podnikat smysluplné. To je proč u nás najdete boty z přírodních materiálů, které jsou vyrobené v Evropě, konkretně v Moldávií. Tím způsobem víme koho podporujeme a jsme radí, když naše botičky dělají radost i Vám, vždyť není nic lepšího než hodně spokojený zákazník <3.  

A když se nám naskytla hodně zajímavá příležitost, tak jsme se ji uchopili a k naším botičkám jsme přidali i nové Outletové oblečení - oblečení kterému dáváme možnost si najít toho svého páníčka, a společně s Vámi touto cestou můžeme ulevit životnímu prostředí.  

Vždyť, že každá noha/tělo má svoje specifika a ne vždy dopředu můžeme odhadnout, co přesně Vám bude nejlépe pasovat, tak jsme se rozhodli udělat vše proto, abychom Vám s výběrem vždy pomohli.

1. Dáváme Vám 14 dní na výměnu nebo vracení zboží bez uvedení žádného důvodu.

2. Dále, abychom Vám co nejvíce usnadnili správný výběr botiček, nabízíme naší přátelskou službu: vyberte si více modelů/velikosti bot, v klidu si vše vyzkoušíte a vraťte to, co Vám nesedí na NAŠE náklady, pomocí našeho partnera Zásilkovna.

3. Oblečení vám radí přeměříme, přefotíme a natočíme video :D kdybyste potřebovali :) a u některých věci se nebraníme ani vyjednávání ceny :) 

4. Jsme tady pro Vás od 8:00 - do 20:00 každý den, abychom Vám poradili na naší info lince +420 608 231 594, na e-mailu anebo také přes chat, který najdete ve spodní části stránky 

5. Připravili jsme pro Vás několik způsobu dopravy a také plateb, tak abyste si vždy měli z čeho vybrat, a také abyste cítili jistotu správného výběru.

6. Pokud se u nás registrujete, tak mimo toho, že jednou za čas dostanete naše novinky jako první, tak při každém nákupu dostanete i 5% slevu. Registraci provedete zde.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info