Jak to u nás chodí

 

Rozumíme tomu, že když si vybíráte boty, nejdůležitější je aby Vám byly pohodlné, a určitě by se Vám měly líbit. My Vás ve správném výběru podpoříme, a to tak, že:

1. dáváme Vám 14 dní na výměnu nebo vracení zboží bez uvedení žádného důvodu, např. že Vám nesedly.

2. dále, abychom Vám co nejvíce usnadnili správný výběr botiček, nabízíme: vemte si jich více (velikostí a modelů) a vraťte to, co Vám nesedí na NAŠE náklady zpět, pomocí našeho partnera Zásilkovna.

3. jsme tady pro Vás od 8:00 - do 20:00 každý den, abychom Vám poradili na naší info lince +420 608 231 594, na e-mailu anebo také přes chat, který najdete ve spodní části stránky.

4. připravili jsme pro Vás několik způsobu dopravy a také plateb, tak abyste si vždy měli z čeho vybrat, a také abyste cítili jistotu správného výběru.

5. pokud se k nám přidáte, tak mimo toho, že jednou týdne dostanete naše novinky jako první, tak od nás při každém nákupu dostanete 5% slevu. Registraci provedete zde.

Pokud i po konzultace naších tabulek velikosti, pořád si nejste jistí s výběrem velikosti, vyberte si 2 velikosti, mezi kterými vaháte. Pár, který Vám sedne, si poneháte a ten druhý nám potom pošlete nazpět na naše náklady! a penízky Vám vratíme hned, jak boty přeberem (není to skvěla nabídka? :) Abychom toto pro Vás mohli uskutečnit, tak nám po potvrzení objednávky stačí napsat email na adresu info@simpleandsweet.com a my Vám pošleme přesný postup pro vracení nevhodné velikosti pomocí našeho partnera Zásilkovna.

Registrujte se, abychom Vás mohli informovat o novinkách :) 

Registrovat zde

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info